Алюмінієві вікна

ПЕРЕВАГИ АЛЮМІНІЄВИХ ВІКОН


ДОВГОВІЧНІСТЬ

На сьогоднішній день це самий довговічний матеріал, оскільки він може прослугувати вам до 80 років (практично не піддається зовнішнім впливам: ультрафіолет, опади, корозія). І не дивлячись на їх не бюджетну вартість, він є вигідною інвестицією в затишне житло не для одного покоління.

МІЦНІСТЬ І ЛЕГКІСТЬ
Саме завдяки цим двом переваг можливе виготовлення вікна з алюмінієвого профілю нестандартних параметрів: великих розмірів, створок відкривання, великої площі світлопрозорої частини (склопакета).

ЕКОЛОГІЧНОТЬ І БЕЗПЕКА
Алюміній безпечний і екологічний метал. Навіть під впливом зовнішніх чинників, таких як: ультрафіолету, високих температур і т.д., він не виділяє абсолютно ніяких шкідливих речовин. Тому такий варіант ідеально підійде для дитячої кімнати. Крім того, він пожежо-безпечний.

СТІЙКІСТЬ ДО АГРЕСИВНОГО СЕРЕДОВИЩА
Такі вікна дуже стійкі до високих і низьких температур, опадів, ультрафіолету, механічних впливів, вологи.

ПРОСТОТА В ДОГЛЯДІ
Вікна, з алюмінієвих систем, дуже прості у догляді і обслуговуванні, на них практично не скупчується пил і бруд.

ШИРОКІ АРХІТЕКТУРНІ МОЖЛИВОСТІ
Всі перераховані вище переваги відкривають широкі можливості для втілення різних дизайнерських рішень для сучасного скління. В першу чергу це можливість виготовлення вікон великого розміру, що дозволяє використовувати панорамний варіант (Французькі вікна). Цей вид скління актуальний як для приватних будинків і квартир (балконів, лоджій, терас, зимових садів), так і для комерційних і адміністративних будівель (скління фасадів). Створити неповторний інтер’єр і екстер’єр фасаду вам допоможуть вікна неправильної форми (круглі, трикутні, арочні, багатокутні і ін. Модною дизайнерської тенденцією на сьогоднішній день є вітраж, який внесе родзинку в будь-який інтер’єр.

ДИЗАЙНЕРСЬКІ РІШЕННЯ
Вікно може бути будь-якого кольору і фактури. Колір дозволяє підкреслити індивідуальність вашого приміщення. Фарбування профілю можливо в будь-якій палітрі RAL (глянцеві і матові). Крім того, ви можете замовити декорування під дерево.

ТЕПЛІ АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА
“Теплі” – застосовують в приміщеннях, де потрібно збереження тепла: в житлових будинках, комерційних установах, торгових центрах. Алюмінієві вікна на балкон, веранду, зимовий сад також можна виготовити із застосуванням «теплою» системи.

При виготовленні «теплих» вікон застосовується віконна система Forte Aluminium WT-74 з каркасом з алюмінієвого сплаву і поліамідних термомостів.

ХОЛОДНІ АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА

“Холодні” – застосовують в неопалюваних приміщеннях: альтанках, утеплених балконах, верандах; перегородках в магазинах, офісах; в МАФах і торгових павільйонах; в холодних тамбурах і переходах.

Для виготовлення “холодних” вікон використовується віконно-дверні системи Forte WH45. Профілі рам і створок, завдяки відповідній товщині стінок, штапики з замкнутим перерізом і перевірена фурнітура, гарантують гарну взламостійкість.

КУПИТИ АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА У КИЄВІ ТА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ВІД ВИРОБНИКА
Наша компанія здійснює не тільки виготовлення, але й надає комплексні послуги від розробки проекту до якісного, професійного монтажу готових конструкцій. Алюмінієві вікна, ціна на які залежить від багатьох факторів і може бути розрахована за допомогою калькулятора алюмінієвих вікон. За більш детальною інформацією – звертайтеся до наших менеджерів.

Каталог теплі вікна

Каталог холодні вікна

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.